Apie mus

UAB „Litectus“ yra tarptautinės SEB grupės įsteigta ir valdoma bendrovė, daugelyje sričių bendradarbiaujanti su Lietuvoje  veikiančia SEB banko grupe, tačiau savo turto portfelį valdanti savarankiškai. Šį turtą sudaro gyvenamasis ir komercinis nekilnojamasis turtas, nebaigtos statybos projektai ir įvairios paskirties žemės sklypai.

Bendrovės „Litectus“ tikslas – įsigyti turto, kuris buvo naudojamas kaip SEB suteiktų paskolų užstatas. Tokio turto isigyjame viešuosiuose aukcionuose ir varžytynėse, kur gali dalyvauti ir kiti besidomintys pirkėjai, ir taip užtikriname, kad šis turtas būtų įsigyjamas rinkos kaina.

Mūsų siekis – padėti nekilnojamojo turto rinkai atsigauti ir užtikrinti jos stabilią plėtrą. Stengiamės, kad ateityje rinkoje veiktų profesionalios bendrovės, galinčios užtikrinti ilgalaikę ekonomikos plėtrą. Todėl nuolat bendradarbiaujame su vietinėmis statybos bendrovėmis, architektais, nekilnojamojo turto agentūromis, teisines ir pastatų priežiūros paslaugas teikiančiomis bendrovėmis, kitomis panašia veikla besiverčiančiomis bendrovėmis ir partneriais.

Viena iš bendrovės veiklos sričių yra turto priežiūra ir plėtra.

Visuomet stengiamės užtikrinti, kad būtų kuo išsamiau ir aiškiau apibrėžtas turto teisinis statusas,  parengti visi reikiami dokumentai, pirkėjai ateityje galėtų įsigyti šį turtą be jokių buvusių įsipareigojimų ar apsunkinimų.

Mūsų valdomiems komercinės paskirties turto objektams mes nuolat ieškome nuomininkų, kurie daugeliu atvejų galėtų ir įsigyti šį turtą.

SEB grupė pasirinko nekilnojamojo turto valdymo bendrovę BPT teikti nekilnojamojo turto valdymo paslaugas grupės nekilnojamojo turto bendrovėms Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.