Gyvenamosios patalpos

Parduodami apartamentai Tilto g., Vilniuje, 5 kambariai, 154 kv. m.

Unikalus nr. 4400-4075-7726:5555
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Miestas/Gyvenvietė Vilniaus m.
Mikrorajonas Senamiestis
Gatvė Tilto g.
Plotas 153.87 m2
Aukštas 4
Aukštų skaičius 5
Kamb. 5
Lodžija, m2 0.0
Kaina 300 000 Eur
Siūlyti kainą

Ypatumai

  • Signalizacija
  • Balkonas
  • Kodinė laiptinės spyna
  • Liftas
  • Butas per kelis aukštus

Aprašymas

APIE PROJEKTĄ

Unikalumas

„Tilto-12“ – unikalios architektūros apartamentai istoriniame Vilniaus Senamiestyje. Rekonstruojant XIX a. pab. – XX a. pr. senovinio eklektikos stiliaus pastatą, autentiškumas derintas su moderniais architektūriniais sprendimais. Ieškantiems ramybės ir jaukumo suprojektuoti šviesūs apartamentai su stoglangiais ir subtiliais senoviniais elementais. Apartamentuose išlikusios aukštos lubos suteiks erdvės įspūdį, cokoliniame pastato aukšte išsaugotos autentiškos arkos ir skliautai nukels į senovę. Į žaliuojantį vidinį namo kiemelį suprojektuoti erdvūs balkonai bei terasos, kuriuose galėsite jaukiai leisti laiką. Ilgamečiai medžiai ir senamiesčio vaizdai leis patikėti, kad istorija atgimsta ne tik senose knygose ir filmuose, ji gali atgimti ir tarp Jūsų namų sienų.

Patogumas
Gyvendami pačiame Vilniaus centre „Tilto-12“, vos per kelias minutes pėstute pasieksite Katedros aikštę ir Gedimino prospektą. Šalia rasite ir prekybos centrus, vaistinę, maisto prekių parduotuvę.
Vakarais šeimos ir draugų kompanija galėsite mėgautis jaukiuose senamiesčio restoranėliuose ar vasaros terasose.

Siauromis senamiesčio gatvelėmis greičiau nei per 10 min pėsčiomis pasieksite svarbiausius kultūrinius objektus: Lietuvos nacionalinį dramos teatrą, Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, Vilniaus kongresų rūmų koncertų salę, kino teatrus, muziejus bei kitas kultūros ir meno institucijas.

Sekmadieniniai pasivaikščiojimai su šeima galės persikelti į netoliese esantį Kalnų parką ar atsinaujinusį istorinį Bernardinų sodą. Aktyvaus poilsio mėgėjus netolimoje ateityje džiugins neatpažįstamai pasikeitusios Neries krantinės.

Privatumas
„Tilto-12“ pastatas orientuotas į uždarą ir jaukų vidinį kiemą atokiau nuo gatvės šurmulio. Uždarame kieme nebus intensyvaus judėjimo, vaikams bus įrengta nedidelė vaikų žaidimo aikštelė, suoleliai, o gėlinėse žaliuos augalai ir žydės gėlės. Siekiant užtikrinti „Tilto-12“ gyventojų privatumą, name suformuotos dvi laiptinės, laiptinės aikštelėje bus 4 kaimynai, o dalis apartamentų turės individualius įėjimus.

Patikimumas
Projekto valdytoja „EIKA“ - viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai vystanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 230 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „EIKA“ net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje. Geriausiais Lietuvoje yra tapę įmonės projektai „Santariškių namai“ ir „EIKOS namai Pilaitėje“.

TECHNINIAI SPRENDIMAI

Šildymas
Centrinė kolektorinė šildymo sistema nuo miesto šiluminių tinklų, kuri bus paskirstyta laiptinėje į butus. Laiptinėse įrengta kiekvieno buto šildymo apskaita, bute montuojamas šildymo kolektorius. Sumontuoti balti lakštiniai plieno radiatoriai su termostatiniais ventiliais šilumos kiekio reguliavimui. Karštas vanduo ruošiamas namo šilumos punkte, įrengtas nuotolinis šilumos ir karšto vandens suvartojimo nuskaitymas.

Langai
Sumontuoti sandarūs mediniai dviejų stiklų langai.

Vėdinimas
Oro pritekėjimas į patalpas natūralus. Natūraliam oro ištraukimui įrengiami ortakiai sanitariniame mazge ir virtuvės zonoje. Įrengiamas ortakis gartraukiui.

Fasadas
Rekonstruojant XIX a. pab. – XX a. pr. pastatą, senovinio eklektikos stiliaus pastato autentiškumas derintas su moderniais architektūriniais sprendimais. Pastatas išlaikęs unikalų fasadą nuo Tilto g. pusės, todėl darniai įsilieja į Tilto gatvę.
Pietvakarių pusėje sklypas ribojasi su Vilniaus senosios regulos karmelitų vienuolyno ansamblio su Šv. Jurgio bažnyčia teritorija ir pastatais. Pastatai sudaro pastatų kompleksą, įrašytą į Kultūros paveldo vertybių registrą. Sklypas ir pastatai taip pat patenka į kultūros paveldo vertybių „Vilniaus senamiestis“ ir „Vilniaus senojo miesto vieta su priemiesčiais“.

Sienos ir pertvaros
Apartamentuose bus įrengtos mūrinės pertvaros tarp butų bei mūrinės pertvaros sanitariniuose mazguose.

Lubos
Išskirtinumo ir erdvės butams suteiks nuo 2,6 m iki 3,5 m aukščio siekiančios lubos.

Elektra
Butuose bus išvedžiota elektra ir apšvietimo laidai, tad naujakuriams nereikės papildomų investicijų įsirengiant buto apdailą. Bendrose patalpose bus įrengti šviestuvai su LED lempomis.

Priešgaisrinė signalizacija
Gyventojų saugumui butuose bus įrengta autonominė gaisrinė signalizacija.

Aplinka
Pastato korpusai kuria uždarą ir jaukią kiemo erdvę atokiau nuo gatvės šurmulio. Čia nebus papildomo žmonių srauto, vaikščios tik apartamentų gyventojai. Name suformuotos dvi laiptinės, keletas apartamentų turės individualius įėjimus bei terasas cokoliniame pastato aukšte.

Question icon

Norite paklausti?

Simona Saulevičiūtė

Mobile icon +370 626 90 591